Doktor Macek se rozesmál. Kvůli Drábkovi

26.02.2013 11:01

Doktora Miroslava Macka prý rozesmály úterní Lidové noviny. Konkrétně jeden titulek, obviňující bývalého ministra Jaromíra Drábka. Toho Macek nikdy rád neměl, ale těžko jej prý lze vinit z likvidace něčeho, co tu už dlouho není.

Doktor Macek se rozesmál. Kvůli Drábkovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

O úrovni médií Macek nesmýšlí nijak valně dlouhodobě, ale poslední dobou je to prý ještě horší. Macek si to vysvětluje účinky koňského masa. Mediální šílení kolem kontaminace hovězích produktů koninou se podle něj nedá vysvětlit jinak, než že tento druh masa má devastující vliv na myšlení a mediální scéna jej konzumovala v nadměrném množství.

A důsledky se nejspíš projevují i v jiných článcích. Například v jednom podtitulku z Lidových novin, nad kterým se prý Macek opravdu upřímně rozesmál. Titulek totiž hlásil, že „Drábek rozložil důvěru v úřady.“

Macek měl k Drábkovi vždy mnoho výhrad a nedávno o bývalém ministru práce a sociálních věcí napsal, že je technokrat, přičemž zdůraznil, že v jeho případě to vnímá jako nadávku. Zde jej však prý z destrukce lze podezírat jen těžko. „Takový eskamotér, aby rozložil něco tak zřetelně neexistujícího, přece jen nebyl,“ píše Macek ve své blogové glose.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…