Doktor Macek své ODS: Dopadnete jako Škrhola, budou vás mít za ...

20. 2. 2012 23:03

Řidič MHD Roman Smetana přimaloval politikům na plakáty před volbami v roce 2010 tykadla a nazýval je lháři, zloději, korupčníky a prostitutkami. Dostal za to sto dní vězení. Odsoudila ho manželka Ivana "Íčka" Langera Markéta. Exmístopředseda občanských demokratů Miroslav Macek se nad věcí krátce zamýšlí: to už není v ODS vážně nikdo, komu to myslí?

Doktor Macek své ODS: Dopadnete jako Škrhola, budou vás mít za ...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

"Také pro ODS, soudící se s tramvajákem z Olomouce, který jí počmáral předvolební letáky, platí slova Jiřího Suchého: 'Malé věci řešte rukou mávnutím, nedopadnete pak jako Škrhola, nebudou Vás považovat za....'," píše Macek ve své pondělní glose na webu viditelny-macek.cz. "A proč se soudkyně Langerová (manželka Ivana Langera) toho případu nevzdala, to už vůbec nechápu... Copak v ODS nezůstal už vůbec nikdo, komu to myslí?"

VŠE k tématu plakátový čmáral

Soudkyně Okresního soudu v Olomouci Markéta Langerová věc nevyřídila jako přestupek ve správním řízení, jelikož ODS vyčíslila škodu na 15 tisíc korun a požadovala odškodnění. Navíc se Smetana odmítl podřídit rozsudku sto dní veřejných prací, a Langerová ho proto odsoudila na sto dní vězení. Kolem celého procesu vznikl poprask a soudkyni některá média - vzhledem k jejímu manželovi - obviňují z podjatosti.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: par

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Trestní stíhání Jiřího Pehe? Orgány by měly konat, řekl prezident Zeman

23:04 Trestní stíhání Jiřího Pehe? Orgány by měly konat, řekl prezident Zeman

Prezident Miloš Zeman se v pravidelném čtvrtečním pořadu Týden s prezidentem na TV Barrandov věnoval…