Donutil a Jan Kraus zesměšnili Babiše. A pak se rozšoupli

04.02.2021 9:20

Aktuálnímu tématu lyžařů se začal věnovat i moderátor Jan Kraus ve své show. Rýpl si, že zatímco o skiareálech se teď píše všude, divadla jsou zavřená půl roku a „ani ťuk“. Možná proto, protože se do nich nedá jet na služební cestu. O divadlech se pak bavil s hercem Miroslavem Donutilem, který parodoval premiéra Babiše ohledně premiéry svého filmu. Donutil slaví 70. narozeniny. A s Krausem se shodl, že by mohli slavit v Teplicích. „Do oken dáme staniol...“ začal Kraus a Donutil se přidal „...A pozveme Jirku Paroubka.“

Donutil a Jan Kraus zesměšnili Babiše. A pak se rozšoupli
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Miroslav Donutil v Show Jana Krause

Ve svém úvodním slově se Kraus věnoval v poslední době hodně řešeným skiareálům. Přiznal se, že sám na hory nejezdí, ale když odevšad slyší otázky, kdy se skiareály otevřou, tak mu přijde, že Česko už je nějaká alpská velmoc. „Skiareály říkaly, že ony se o lidi postarají, dají jim roušky, pošlou je na vleku v patřičných vzdálenostech, pak je odnesou domu a vydezinfikujou,“ přeháněl pro efekt.

A dodal, že mu přijde zvláštní, jaká pozornost se věnuje skiareálům. „My v divadlech nehrajeme půl roku, divadelní areály jsou zavřený, a nikde ani ťuk. Prostě je zavřeno, nedá se nic dělat,“ srovnal situaci. Skiareály mají podobnou situaci. Až na to, že všichni vyjeli na služební cesty a „služebně lyžují“. „Tak to je beze mě,“ zakončil moderátor.

Anketa

Má Ústavní soud vaši důvěru?

7%
93%
hlasovalo: 30421 lidí
Pak už do studia přišel herec Miroslav Donutil, který slavil 70. narozeniny. S Krausem si povídal o zmíněných divadlech a zmínil, jak je rád, že s Krausem natáčí právě v divadle. Moderátor poznamenal, že divadla jsou zavřená, protože do nich nejde jít na služební cestu. „Představ si, že by lidi chodili do divadla na firemní představení,“ řekl Donutilovi. A ještě se zmínil o skiareálech, které mají být zavřené, ale „pořád tam vtrhávaj lidi“.

Donutil navrhnul, že by se divadla klidně mohla otevřít, kdyby se před divadlem testovalo (zřejmě antigenními testy). „Řeknou, jseš dobrej, běž do divadla, vem si roušku, sedni si dva metry od tchýně,“ řekl herec a Kraus ho doplnil, že dva metry od tchýně si sedne každý rád.

Řeč přišla také na film, který natočil s Jiřím Svobodou. Donutil prozradil, že se ho už jedna redaktorka ptala, kdy bude premiéra. „Kdy buďe premiéra? Zepťejte se premiéra,“ žertoval herec ve stylu Babišovi řeči, ale pak konstatoval, že premiér by řekl, že premiéra „Samozřejmě buďe, ale kdy buďe něvím.“ A Kraus soudil, že to neví nikdo.

Donutilova žena má restauraci a herec se svěřil, že do ní kvůli zákazům „moc nesmí“. Dodal, že už se ho lidé ptali, kde bude slavit narozeniny, tak řekl, že doma. „I když možná v těch Teplicích, tam je hotel...“ připomenul nedávnou kauzu a i Kraus mínil, že by to šlo. „V Teplicích je ideální hotel, kluci to tam už vytopili,“ začal Kraus a Donutil přizvukoval, že doufá, že by jim otevřeli dveře dokořán. „Doufám, že vedle je nějakej skiareál, abysme se prolyžovali,“ pokračoval Kraus. Herec navrhnul, že v Teplicích by mohli jít i do lázní a Kraus zase doufal, že i noční bar by se našel. „Do oken dáme staniol...“ začal Kraus a Donutil se přidal „...A pozveme Jirku Paroubka.“ „Tak na zdraví,“ připili si na svůj plán.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: kas

migrační pakt

Dobrý den, prý budete ve sněmovně jednat o migračním paktu. Znamená to, že jde ještě zvrátit jeho schválení nebo nějak zasáhnout do jeho znění? A můžete to udělat vy poslanci nebo to je záležitost jen Bruselu, kde podle toho, co jsem slyšela, ale pakt už prošel. Tak jak to s ním vlastně je? A ještě ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Velcí kluci za Evropskou unií. Naštvaný Orbán už byl konkrétní

22:30 Velcí kluci za Evropskou unií. Naštvaný Orbán už byl konkrétní

Víte, že konferenci konzervativců Viktora Orbána nebo Nigela Farage zakázal v Bruselu komunální star…