Drahoš válečník. Server žasne nad jeho ochotou pozvat do ČR americká vojska

14.04.2017 11:28 | Zprávy

Server Vaše věc tvrdí, že prezidentský kandidát přebírá válečnickou rétoriku Západu. Projevuje se to např. tím, že Drahoš volá po navýšení českých výdajů na zbrojení na úroveň dvou procent HDP, k čemuž se Česká republika dobrovolně zavázala při vstupu do NATO.

Drahoš válečník. Server žasne nad jeho ochotou pozvat do ČR americká vojska
Foto: jiridrahos.cz
Popisek: Jiří Drahoš

„Drahošovo zapojení do válečnického mainstreamu je smutné i proto, že Jiří Drahoš v tomto ohledu buď nevidí, nebo nechce vidět dále,“ píše server. Prezidentský kandidát volá po navýšení výdajů na obranu, aniž by vzal v potaz slova slovenského premiéra Roberta Fica či bývalého předsedy Evropského parlamentu a kandidáta německé sociální demokracie na kancléře Martina Schulze. Schulz navýšení výdajů na dvě procenta odmítá. Totéž dělá i předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker. Drahoš by prý mohl naslouchat i jim a slepě neopakovat slova hlavního mediálního proudu v Česku.

Celý článek naleznete zde

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Takže lže?“ Moravec tvrdě zatlačil na Decroix

16:22 „Takže lže?“ Moravec tvrdě zatlačil na Decroix

„Chybí v rozpočtu ministerstva spravedlnosti peníze na platy?“ naléhal s otázkou na ministryni v dem…