Drobil už má dost připomínek, jak dýchá za průmysl

11.07.2010 7:36 | Zprávy

Pavel Drobil ještě jako možný kandidát na ministra průmyslu vyslovil památnou větu o dýchání za český průmysl. Teď už jí má dost.

Drobil už má dost připomínek, jak dýchá za průmysl

"Já jsem nechtěl ani premiéra, ani novou vládu uvádět do nějakých problémů s tím, že každý můj rozhovor bude ještě několik měsíců začínat větou o mém dýchání za průmysl," poznamenal Drobil pro MF Dnes.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Na kolik je pro vás téma bezpečnosti prioritou?

Jak byste k zajištění naší obrany a bezpečnosti přistupovali vy? Chápu dobře, že nejste pro navyšování výdajů na naši obranu? A jak se stavíte k pomoci Ukrajině a díváte se na to, kolik Ukrajinců tu je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna na zahraničí, Ševčík povede školství, vymyslela ODS. Jenže „ministři“ se ozvali

4:44 Foldyna na zahraničí, Ševčík povede školství, vymyslela ODS. Jenže „ministři“ se ozvali

ODS varuje před povolební koalicí SPD a dalších subjektů, se kterými kandiduje, s hnutím ANO. A rovn…