EU není schopna reagovat včas na změny na trzích, myslí si Mejstřík

05.08.2011 23:01 | Zprávy
autor: vfe

Ekonom Michal Mejstřík z Národní ekonomické rady vlády se v pořadu Události, komentáře vyjadřoval k nedávným propadům na burzách.

EU není schopna reagovat včas na změny na trzích, myslí si Mejstřík
V pátek už osmým dnem pokračoval propad na světových burzách. Světové akcie ztratily hodnotu až 2,5 bilionu dolarů. To připomnělo vyvrcholení finanční krize na podzim roku 2008. Hlavní index evropských akcií klesl nejníže za 13 měsíců. Na pražské burze oslabil index PX o 7,05 procent, píše server iHNed.cz.

Můžeme současnou situaci zmírnit, ale ne vyřešit

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lhali, pak mazali, ale to nepomůže. Rajchl chystá na média předžalobní výzvy

18:52 Lhali, pak mazali, ale to nepomůže. Rajchl chystá na média předžalobní výzvy

Jindřich Rajchl (PRO, zvolen za SPD) se pustil do mainstreamových médií, která šířila lži o údajném …