EXKLUZIVNĚ Romové přepadli mou vnučku. Je to tu bohužel časté, sdělil nám poslanec KSČM

20.08.2017 20:51

Horké chvilky si zažili blízcí příbuzní komunistického poslance Josefa Nekla. V Přerově jeho vnučku a vnuka přepadla pětičlenná skupina mladých Romů. „Požadovali po nich drogy a cigarety. Bohužel to není v Přerově ojedinělý případ. Pokud nebudou platit přísné zákony pro všechny, nebude situace řešitelná. Lidská práva jsou jedna a nemůže je část obyvatel zneužívat proti slušně se chovající většině,“ prozradil ParlamentnímListům.cz Josef Nekl.

EXKLUZIVNĚ Romové přepadli mou vnučku. Je to tu bohužel časté, sdělil nám poslanec KSČM
Foto: Archiv KSČM
Popisek: Josef Nekl

ParlamentníListy.cz získaly informaci o přepadení v Přerově. Podle ní se dva mladí chlapci s dívkou vraceli domů jednou frekventovanou přerovskou ulicí, když je obstoupila skupina pěti výrostků a požadovali peníze a cigarety. „Nebýt ženy, která zavolala policii, kdoví jak by to dopadlo. Naštěstí to skončilo u chlapců jen modřinami, dívka již večer nechce ven,“ uvedl zdroj. Údajně mezi přepadenými byli i vnuk a vnučka komunistického poslance Josefa Nekla.

Ten tuto informaci ParlamentnímListům.cz potvrdil. „Ve čtvrtek ve večerních hodinách přepadla skupina mladých Romů mou vnučku, vnuka a jejich kamaráda. Požadovali po nich drogy a cigarety. Bohužel to není v Přerově ojedinělý případ. Pokud nebudou platit přísné zákony pro všechny a budeme zavírat oči nad chováním takzvaných nepřizpůsobivých, kteří rádi používají pseudoargument o rasismu, nebude situace řešitelná,“ konstatoval. „I to je jeden z důvodů, proč chci zůstat v politice. Lidská práva jsou jedna a nemůže je část obyvatel zneužívat proti slušně se chovající většině,“ dodal Josef Nekl.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Oldřich Szaban

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

19:41 „Že na Donbasu nejsou ruští vojáci, ale dobrovolníci? Tak ale dobře placení!“ Zaorálek se rozčiloval na Schneiderově akci k výročí Majdanu a publikum ho málem rozneslo

Čubčí syn Porošenko, gruzínští střelci z oken konzervatoře na kyjevském Majdanu. Spálení lidé ve vyp…