Evropa se zhroutí. Ozbrojte se, vyzval občany generál

04.01.2016 7:25

„Společnost v západní Evropě je na pokraji chaotického násilí způsobeného narušením hospodářství, masovou imigrací a terorismem,“ varoval švýcarský generál André Blattmann občany Švýcarska s tím, že je podle něho starý kontinent na pokraji občanské války.

Evropa se zhroutí. Ozbrojte se, vyzval občany generál
Foto: Archiv
Popisek: Mapa Evropy

Anketa

Umíte střílet ze střelné zbraně?

74%
hlasovalo: 11987 lidí

Blattmann totiž podle serveru thetruthaboutguns.com varoval, že je podle něj západní společnost nebezpečně blízko zhroucení. Zároveň prý hlava švýcarských ozbrojených sil poradila svému lidu, aby se každý, kdo není součástí švýcarské armády a ani jejích záložních řad, pro jistotu vyzbrojil.

„Hrozba teroru roste, po celém světě se bojuje za pomoci hybridní války (válka vedená tradičním i netradičním způsobem, pozn. red.); hospodářský výhled je ponurý a výsledky migrační krize a vysídlených osob dosáhly nepředvídaných rozměrů,“ uvedl podle serveru generálporučík Blattmann, podle něhož nelze vyloučit sociální nepokoje a agresivní podle něj bude i dialog kolem migrační krize.

Celý text ZDE

Podle Blattmanna je dále situace v tomto ohledu stále horší a horší, a proto radí, vzhledem ke dvěma světovým válkám z minulého století, aby se Švýcaři raději vyzbrojili.

Blattmannova slova jsou nyní různými servery srovnávána s výrokem Chrise Parryho z roku 2006, který na podobné téma prohlásil, že imigrace společně s islámem může způsobit civilizační kolaps na stejné úrovni, jako byl kdysi pád římské říše.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jzd

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Muslimští zločinci? Sedm z deseti vězňů... Výbušná slova ze Západu: Češi, poučte se!

11:34 Muslimští zločinci? Sedm z deseti vězňů... Výbušná slova ze Západu: Češi, poučte se!

Jaký je islám a jak se liší uvažování muslimů od zbytku Evropy? Analytik Marian Kechlibar položil ně…