Evropská civilizace končí, a my řešíme homosexualismus. Tomio Okamura o neděli opět vysílá

21. 6. 2015 12:26

Před zánikem evropské civilizace, jehož počátek prý nyní sledujeme, varuje na svém facebookovém profilu lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. A přichází s receptem, jak evropskou civilizaci zachránit.

Evropská civilizace končí, a my řešíme homosexualismus. Tomio Okamura o neděli opět vysílá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Údajný začátek zániku evropské civilizace dává Okamura za vinu současné nesourodé Evropě, která se prý nedokáže postavit vlnám muslimských a jiných imigrantů. „Koncept jednotné Evropské unie ukazuje svoji bezradnost v plné nahotě. Jestli bude současný trend pokračovat, tak kolem roku 2050 budou již mnohé evropské země z většiny muslimské – a to i díky jejich vysoké porodnosti – budou to například sousední Německo nebo Nizozemsko,“ tvrdí Okamura s tím, že Evropa podle něj kvůli bezzubé a zbyrokratizované Evropské unii ztratila akceschopnost a tah na branku. „Nikdo z politiků nemá žádnou přímou odpovědnost vůči občanům, a tak dělají to, co jim vyhovuje,“ myslí si.

VIDEO S OKAMUROU ZDE

Nejlepší ochranou Evropy by podle Okamury byla obnova našich tradičních hodnot. „Je třeba znovu postavit společnost na tradiční široké funkční rodině s pevnými vzájemnými vazbami, budovat národ a národní stát. Jen tak máme šanci udržet Českou republiku českou a moravskou, nikoliv muslimskou, africkou či arabskou,“ domnívá se.

Celé znění příspěvku Tomia Okamury na jeho facebookovém profilu:

Sledujeme v přímém přenosu začátek zániku evropské civilizace, jelikož

současná nesourodá Evropa se nedokáže postavit vlnám muslimských a jiných imigrantů, a to je začátek jejího konce. Koncept jednotné Evropské unie ukazuje svoji bezradnost v plné nahotě. Jestli bude současný trend pokračovat, tak kolem roku 2050 budou již mnohé evropské země z většiny muslimské – a to i díky jejich vysoké porodnosti – budou to například sousední Německo nebo Nizozemsko. Evropa kvůli bezzubé a zbyrokratizované Evropské unii ztratila akceschopnost a tah na branku. Nikdo z politiků nemá žádnou přímou odpovědnost vůči občanům, a tak dělají to, co jim vyhovuje.

Proto se místo zásadních témat, která rozhodnou o bytí či nebytí našich dětí, Evropané hádají o feminismu, homosexualitě, genderismu nebo s bojovníky proti klimatu. Přitom tady v přímém přenosu sledujeme začátek zániku evropské civilizace.

Nejlepší ochranou Evropy by byla obnova našich tradičních hodnot, tedy toho, co udělalo v minulosti Evropu silnou a vyspělou. Mám na mysli ctnosti jako poctivost, samostatnost, soběstačnost, nezávislost, patriotismus. Vzájemně mezi sebou. Je potřeba znovu postavit společnost na tradiční široké funkční rodině s pevnými vzájemnými vazbami, budovat národ a národní stát. Jen tak máme šanci udržet Českou republiku českou a moravskou, nikoliv muslimskou, africkou či arabskou.

Prosazujme prvky přímé demokracie, aby byli politici nejen přímo volení, ale i odvolatelní, a museli tím pádem vždy postupovat podle vůle občanů. Šiřme také vzájemně po sociálních sítích zamlčované informace a podporujme nezávislé zdroje. Nevěřme zmanipulovaným médiím, která v drtivé většině píší a vysílají podle přísloví: „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej,“ takže se pravdu nedozvíte.

Naši politici se v současnosti de facto bojí pouze jedné věci – a to jsou volby. Proto nemějme krátkou paměť a nezapomeňme. Za svoje hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Vám mohu slíbit, že Českou republiku, Čechy, Moraváky a Slezany nezradím.

Dovolte mi, abych Vás závěrem pozval na veřejnou besedu na téma příliv uprchlíků do Evropy, které se zúčastním, v pondělí 22. června od 18 h v budově ČSVTS (sál č. 217), Novotného lávka 5, Praha 1. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká televize bude platit za lež o Vitáskové. Je to pravomocné

8:16 Česká televize bude platit za lež o Vitáskové. Je to pravomocné

Jasné slovo soudce. Česká televize musí bývalé šéfce Energetického regulačního úřadu Aleně Vitáskové…