Exposlanec ČSSD: Putin je nacistické hov*do. Je mi z vás na blití

23.03.2022 8:14 | Ze sítí
autor: jav

Advokát a někdejší poslanec ČSSD Ondřej Veselý se na svém Facebooku velmi rozvášnil na všechny, kteří zpochybňují, že Vladimír Putin je nacistické hovado. A dodal k tomu i obrázek, na kterém je ruský prezident se Z na pásce skopáván z útesu.

Exposlanec ČSSD: Putin je nacistické hov*do. Je mi z vás na blití
Foto: Archiv PL
Popisek: Místopředseda ČSSD Ondřej Veselý v předvolební kampani v Písku

„Ti z Vás, kteří zpochybňují fakt, že agresivní nacistické hovado Putin útočí svými hordami na Ukrajinu, bombarduje tam školy, nemocnice, bytové domy a další civilní objekty, a zabíjí civilisty včetně dětí, nemáte v mých přátelích co dělat, protože je mi z Vás na blití,“ vyjádřil se někdejší místopředseda ČSSD.

Ještě speciálnější kategorií jsou pro advokáta ti, kteří toto svinstvo dokonce podporují.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

12:11 Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…