FOTO Taková nenávist: Zeman přišel na Matějskou pouť. A je zle

01.04.2019 14:04

Ani prezident Miloš Zeman nežije jen politikou, ale umí se také bavit. Dokonce i na Matějské pouti ve vláčku. Kvůli této zábavě se však prezident stal terčem uštěpačných komentářů. Po sociálních sítích už začaly kolovat koláže či fotomontáže, které celou událost parodují.

FOTO Taková nenávist: Zeman přišel na Matějskou pouť. A je zle
Foto: Facebook J. Ovčáčka
Popisek: Prezident Miloš Zeman na Matějské pouti
reklama

Prezident Miloš Zeman vyrazil „na apríla“ za zábavou. Jak dokazují fotky uveřejněné hradním mluvčím Jiřím Ovčáčkem na sociálních sítích, prezident si užil zábavu na některých atrakcích a jako dárek dostal velké, perníkové srdce.

„Nejen politikou je člověk živ! Pan prezident dnes dopoledne zavítal na Matějskou pouť, která se koná na pražském Výstavišti. Bylo to fajn,“ napsal Ovčáček.

Anketa

Kdo bude mít po nástupu Čaputové do funkce lepšího prezidenta?

11%
hlasovalo: 15514 lidí

Na sociální síti Facebook se prezident dočkal pozdravů. Zato na twitteru nechyběly ani uštěpačné komentáře. „Teď Jirko, fakt upřímně řekni, ví on vůbec o sobě?“ zeptal se jeden ze čtenářů pod příspěvkem. „Ano, dnešního dne chodí děti z Matějské pouti mnohem více vystrašené...“ přisadil si další. „Pane Ovčáčku, rozhodl jste se sloužit svému prezidentu, což je vaše volba, tak proč ho takto zesměšňujete? Cílem vašeho tweetu je sice pouhá provokace, ale její vedlejší efekt je ponižující prezentace nemocného starce. Jste opravdu ředitel tiskového odboru KPR?“ otázal se třetí.

Ovčáček se tím však nenechal vyvést z míry a návštěvu na Matějské pouti si velmi pochvaloval.

„Krásné slunné dopoledne na Matějské pouti jsme si hezky užili, pan prezident s doprovodem zavítal na tradiční atrakci. Zavzpomínal jsem na dětství, na Matějskou pouť jsem chodil každý rok. Nechybělo setkání s provozovateli, kteří věnovali panu prezidentovi tradiční dárek, perníkové srdce,“ sdělil Ovčáček.

 

 

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Stojí za pozornost, že Zeman navštívil Dům hrůzy, kde vznikly i následující fotografie. Ty můžete vidět pouze na ParlamentníchListech.cz.