FOTO V korzetu a téměř nahá. Nová moderátorka Událostí ČT

02.03.2012 7:43

Jednou z nových tváří hlavní zpravodajské relace České televize bude od prvního dubna i šestadvacetiletá Aneta Savarová. Doplní zajetou sestavu Marcela Augustová - Jolana Voldánová a nováčka Jakuba Železného. Jen, co veřejnoprávní televize zveřejnila vybraná jména, už bulvární deníky objevily lechtivé fotky pohledné Savarové.

FOTO V korzetu a téměř nahá. Nová moderátorka Událostí ČT
Foto: Fanouškovská stránka na FCB
Popisek: Moderátorka ČT Aneta Savarová

Savarová se před nástupem do České televize živila jako modelka, jejích fotek se proto dá na internetu nalézt velké množství. A to včetně těch ve spodním prádle a lechtivých pózách. Oba bulvární deníky - Blesk i Aha! - ve svém pátečním vydání některé snímky otiskly.

"Před mnoha lety jsem se věnovala modelingu a focení v prádle bylo standardní součástí této práce," komentovala Savarová věc pro Blesk. "S modelingem jsem skončila ve chvíli, kdy jsem se rozhodla pro novinářskou profesi." Vedení ČT podle Savarové o fotkách ví.

Pořad Události na ČT čekají výrazné změny. Pořad se prodlouží až na hodinu, zprávy prý budou méně statické. Podle mediálního teoretika Tomáše Trampoty bude zřejmě relace částečně i publicistická. "To budou muset udělat už kvůli stopáži, která je nevídaná. Je otázkou, zda budou Události stále řazeny v kolonce zpravodajství. Uměl bych si představit, že tam budou analytické reportáže a i nějaké odlehčení. Každopádně tak dlouhou stopáž je vždy obtížné vybalancovat z hlediska rytmu," řekl Trampota Lidovým novinám.

Savarová: Doufám, že přilákám mladé publikum

Sama Savarová se na novou tvář Událostí těší. Svůj úspěch ve výběrovém řízení bere jako velkou čest. "Beru to jako velký průlom," řekla moderátorka deníku MF Dnes. "Takhle mladou moderátorku Události ještě neměly a doufám, že to přiláká i mladší publikum."

V týmu moderátorů zůstanou Voldánová a Augustová. Naopak Bohumil Klepetko, Josef Maršál, Roman Pistorius a Iveta Toušlová končí. Savarová zatím moderuje zprávy na ČT24. Železný je synem mediálního magnáta Vladimíra Železného, pracoval dříve na Nově či Primě a v ČT moderoval například pořady Špona nebo Před polednem. Nyní uvádí Události, komentáře.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: par, tan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…