Filip: Byl jsem přesvědčen, že lidé už ty politické strany podnikatelského typu prohlédli, mýlil jsem se

08.10.2014 10:27 | Zprávy

Předseda KSČM Vojtěch Filip před rokem nevěřil, že národ bude volit miliardáře v čele hnutí ANO. V tom se ale spletl, což přiznal v rozhovoru pro dnešní Blesk. Přesto veřejnost varuje: „Víte, ty oligarchické struktury, které zastřešuje toto hnutí, tak ty mají své ekonomické zájmy…“

Filip: Byl jsem přesvědčen, že lidé už ty politické strany podnikatelského typu prohlédli, mýlil jsem se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip, předseda KSČM

To, že hnutí ANO miliardáře Andreje Babiše získá takovou podporu voličů, předseda KSČM Vojtěch Filip nepředpokládal. „Mýlit se je lidské a já jsem se zmýlil, to musím uznat. Byl jsem přesvědčen, že lidé už ty politické strany podnikatelského typu prohlédli, ale ukázalo se, že ne,“ přiznal Filip.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

20:30 Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

Bývalý prezident Agrární komory ČR a jeden z nejvýznamnějších českých potravinářů Zdeněk Jandejsek v…