Filosof napsal o diktatuře politické korektnosti. S lidmi se prý manipuluje

29.12.2013 18:40 | Zprávy

Lidé, kteří jsou odkázáni na mainstreamová média, jsou podle filosofa Jiřího Fuchse oběťmi manipulace a v podstatných společensko-politických otázkách jsou v podstatě neinformovaní. Výsledkem je podle něj u mnoha lidí negramotnost.

Filosof napsal o diktatuře politické korektnosti. S lidmi se prý manipuluje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noviny, ilustrační foto

Ve svém textu na webu Protiproud.cz píše Jiří Fuchs právě o těch konzumentech, kteří se pouze orientují na média mainstreamová. „Neboť tato média nám sama nikdy neprozradí, že jsou kulturně ve službách levicového liberalismu, který je už po celá desetiletí ideologickým hegemonem západní civilizace,“ vysvětluje filosof.

„Cenou za takovou důvěru v oficiální mediální zprostředkování je proto politováníhodná negramotnost (např. v otázce lidských práv) jako nevyhnutelný následek dobrovolné manipulovanosti. Oběti této manipulace se totiž snadno stávají tvárným materiálem převýchovy mravního vědomí podle měřítek politické korektnosti,“ varuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pan

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Uráželi jste lidi. Oni měli pravdu. Teď se omluvte.“ Turek zúčtoval s Lipavským

13:30 „Uráželi jste lidi. Oni měli pravdu. Teď se omluvte.“ Turek zúčtoval s Lipavským

V nedělní Partii Terezie Tománkové se střetli ministr zahraničí Jan Lipavský (nestr. za ODS) a europ…