Flákla učiteli facku. A aktivista píše: Může za to prezident Zeman!

21. 5. 2019 7:23

Žákyně šesté třídy vrazila učiteli v Bílině facku. Ostatní spolužáci útok podporovali a bavili se. Případu si všiml také aktivista Martin Uhlíř a na svém facebookovém profilu jej dal za vinu prezidentu Miloši Zemanovi.

Flákla učiteli facku. A aktivista píše: Může za to prezident Zeman!
Foto: Twitter J. Ovčáčka
Popisek: Prezident republiky Miloš Zeman

O případu fyzického útoku proti jednomu učiteli základní školy Za Chlumem v Bílině informoval server idnes.cz. Žákyně šesté třídy si naplánovala útok na učitele a následně mu před zraky bavících se spolužáků vrazila facku. Mnoho žáků útok podporovalo. Šesťačka tak podle všeho bojovala proti poznámce, kterou dostala. 

Anketa

Je dobře, že Babišova vláda přidává důchodcům a dětem?

hlasovalo: 6922 lidí

Původní text ZDE.

„Zaťukala mu na rameno, vrazila mu facku a utekla. Šla (za ním) do kabinetu a okolo kabinetu stálo víc dětí,“ řekla k incidentu jedna z dívek. Situaci kromě vedení školy řeší také policie či orgán sociálně-právní ochrany dětí. Jak uvedla starostka Bíliny Zuzana Schwarz Bařtipánová (ANO), žákům bude nyní vysvětlováno, že se takto chovat nemůžou. Starostka je zároveň ráda, že škola případ zveřejnila. „Podobné věci se bohužel dějí i na dalších školách, ale spousta z nich to nezveřejní, zavírají před tím oči. To my nechceme,“ řekla

Aktivista Martin Uhlíř,  který se v minulosti proslavil tím, že demonstroval podporu Ukrajiny či skončil jako předposlední ve volbách do Senátu za TOP 09, se následně nechal na Facebooku slyšet, že  za útok může i prezident Miloš Zeman.

„To je i Vaše vizitka, pane prezidente. (Jenom příklad.) Vtipkujete o vraždách lidí, rozdmýcháváte strach a nenávist. Roztočil jste v naší společnosti spirálu zla, která tu bude ještě dlouho po Vašem odchodu. Chováte se hanebně už od svého zvolení a měl byste odstoupit. I ve vlastním zájmu, dřív než se třeba z novin dozvíte, že už to nechcete dělat. Bylo toho dost!“ sdělil Uhlíř s označením Zemana jako prezidenta lži a nenávisti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš a temné stíny? V noci padla mrazivá věc o roce 1989

12:35 Babiš a temné stíny? V noci padla mrazivá věc o roce 1989

Včerejší jednání o vyslovení nedůvěře vládě začalo dlouhým projevem předsedy ODS Petra Fialy, po kte…