Francouzská policie prý obklíčila střelce z Paříže. Chystá se zásah komanda

08.01.2015 16:18 | Zprávy

Dva muži hledaní kvůli středečnímu útoku na redakci týdeníku Charlie Hebdo opustili automobil, v němž prchali. Policie jim uzavřela únikové cesty ve vesnici v departementu Oise na severu Francie. Oznámila to televizní stanice France 3.

Francouzská policie prý obklíčila střelce z Paříže. Chystá se zásah komanda
Foto: repro CNN, tan
Popisek: Nejméně 12 mrtvých zůstalo po útoku na satirický magazín Charlie Hebdo v Paříži

V ulicích městečka Crépy-en-Valois hlídkují policejní automobily. Muže identifikoval dopoledne jeden z majitelů čerpací stanice na silnici vedoucí do Belgie. Policie na místo vyslala vrtulníky a podle médií se začaly připravovat zásahové jednotky.

Při středečním útoku přišlo o život 12 lidí. Policie v noci na dnešek zatkla několik osob, jeden člověk se sám přihlásil. Hollande vyhlásil kvůli atentátu na dnešek státní smutek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: bra, čtk

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejnižší chudoba v ČR, jásalo SPOLU. A pak přišla rána

4:46 Nejnižší chudoba v ČR, jásalo SPOLU. A pak přišla rána

Nejnižší chudoba není v Česku, jásaly strany koalice SPOLU. Současně však vládní resorty chtějí rozd…