Gigasport v Česku končí. Mohou za to prý reformy Nečase

03.03.2012 11:57 | Zprávy
autor: joh

Skupina Kastner & Öhler na začátku prázdnin ukončí provoz 11 českých a jedné slovenské prodejny sportovních potřebami a oblečení Gigasport. Na svých webových stránkách o tom s odvoláním na zdroje z managementu skupiny informoval rakouský deník Der Standard.

Gigasport v Česku končí. Mohou za to prý reformy Nečase
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

Ředitel skupiny Kastner&Öhler Andreas Zinschitz rozhodnutí zavřít 11 českých a jednu slovenskou prodejnu Gigasport zdůvodnil tím, že se jejich hospodaření výrazně zhoršilo a výhled do budoucna není příznivý. Rakouská společnost by podle něj musela znovu investovat značné finanční částky do oživení prodeje v Česku a na Slovensku, takže raději zvolila variantu zavření prodejen.

Tržby Hervis sport stouply

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

18:43 Tymur „zlatý záchod“ Mindič není hlavní korupčník. Ukrajinský detektiv líčí, čemu čelí

Nalezený uprchlý ukrajinský podnikatel a blízký spolupracovník prezidenta Volodymyra Zelenského Tymu…