Hájkův web předkládá svůj důkaz, jak Západ kontroluje situaci na Ukrajině

19. 5. 2014 19:30

Prezidentské volby na Ukrajině jsou stále blíž. Měly by proběhnout v neděli 25. května a server Protiproud má ohledně jejich regulérnosti značné pochyby, a to nejen proto, že proti sobě na území státu stojí Ukrajinec proti Ukrajinci, jak je tomu např. ve Slavjansku, ale také proto, že v pozadí „pučistické vlády v Kyjevě“, jak ji nazývá, vidí vliv amerického viceprezidenta. Úvahu na toto téma rozvádí Václav Danda.

Hájkův web předkládá svůj důkaz, jak Západ kontroluje situaci na Ukrajině
Foto: Fanpop
Popisek: Americký prezident Barack Obama

„Situace na východě Ukrajiny je před prezidentskými 'volbami', které by se měly konat příští týden, stále dramatičtější. Na východ země míří další a další tankové kolony, obrněné transportéry, letectvo i vrtulníky s cílem vraždit všechny, kteří se pučistům z Kyjeva postaví jako domobrana se zbraní v ruce. Po dobytí měst potom přichází rabování, vraždění a znásilňování, neboť 'všichni, kdo mluví Rusky', jsou určeni dříve či později k likvidaci," tvrdí autor.

Danda je přesvědčen, že se vše děje v režii Západu. Na území Ukrajiny totiž působí i „soukromé armády“, které prý likvidují občany nepohodlné kyjevské vládě. A aby udržela klid i ve Dněpropetrovské oblasti, jmenovala vláda guvernérem oblasti Igora Kolomojskiho. Podle Protiproudu je to známý oligarcha a spoluvlastník mezinárodní mediální sítě Jewish News One a mimo to vlastní také jednu soukromou ozbrojenou skupinu.

Za pozornost ale stojí i to, že drží i plynový holding a členem jeho správní rady je i syn amerického viceprezidenta Bidena. „Jako členy správní rady svého plynového holdingu rekrutoval syna amerického viceprezidenta Joe Bidena a Devona Archera, spolupředsedu finanční komise pro prezidentskou kampaň Johna Kerryho v roce 2004,“ tvrdí Danda. A to má být známka toho, že dění na Ukrajině před prezidentskými volbami se snaží kontrolovat právě Západ.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To bude šok: Karel Gott a rok 1968. Odhaleny dokumenty

14:00 To bude šok: Karel Gott a rok 1968. Odhaleny dokumenty

V souvislosti s úmrtím Karla Gotta se začalo řešit, jaké měl názory na komunisty a co dělal v době v…