Hájkův web přináší svou „pravdu" o Ukrajině. Důkazů prý přibývá

26.03.2014 14:09 | Zprávy

Pyramida lží kolem Ukrajiny má trhliny a začíná se bortit, píše na serveru Protiproud.cz Václav Danda. Ve svém článku přináší důkazy, které ukazují placené „demonstranty“ a zfalšované parlamentní hlasování o Jaceňukově „vládě“.

Hájkův web přináší svou „pravdu" o Ukrajině. Důkazů prý přibývá
Foto: Hans Štembera
Popisek: Protest na podporu Ukrajiny

„Od začátku píšeme o tom, že celá akce ‚Majdan‘ byla zpravodajskou operací s cílem posunout hranice NATO blíže k Rusku. Oslabit tuto stále sebevědomější velmoc, popřípadě vtáhnout Rusko do vleklé občanské války, nebo dokonce vyostřit ozbrojený konflikt na jeho hranicích, patřilo k základním scénářům,“ vysvětluje Václav Danda.

Uvádí k tomu několik důkazů. „V minulém týdnu si někteří žoldáci, najatí do bojů na Majdanu, stěžovali oficiální administrativě, že některým dosud nebyly proplaceny ‚honoráře‘ ve slibované výši. Chodili přece tak poctivě na barikády!“ píše a uvádí i odkaz na video, jež ukazuje bojovníky, kteří se domáhají svého žoldu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: pan

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

21:41 Proč se bát Rusů? Kdo rozpoutal všechny války? Na Klárově se připomínala Osvětim i generál Svoboda

„Nemělo by se zapomenout na hrdiny bojující za naši vlast. Jezdíme na veškeré pietní akty,“ sdělil j…