Hašek si vysnil jména příštího vedení ČSSD. Sobotka mezi nimi není

06.03.2011 21:42 | Zprávy

Jen dva týdny zbývají do volby předsedy ČSSD. Boj mezi oběma favority - Bohuslavem Sobotkou a Michalem Haškem - pomalu vrcholí. Oba už začínají přemýšlet, koho by si s sebou "nahoru" chtěli vzít.

Hašek si vysnil jména příštího vedení ČSSD. Sobotka mezi nimi není

"Vedení ČSSD by určitě slušela jména Zdeněk Škromach, Marie Benešová, Jiří Zimola, Lubomír Zaorálek, Milan Urban, Jan Hamáček či Roman Onderka," řekl Hašek serveru Týden.cz, s kým by se mu v případě svého zvolení dobře spolupracovalo.

Sobotku Hašek nejmenoval. Sobotka ale Haška jmenoval - při sobotní demonstraci proti vládním reformám. Vyčetl mu, že na demonstraci chybí, zatímco on se k názorům protestu aktivně připojil - navzdory tomu, že stále dolečuje chřipku. Hašek mu pro změnu vzkázal, že nevěděl, že bude na demonstraci docházka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

migrace

Zajímalo by mě, jaký je ten váš zmiňovaný recept na migraci, když tvrdíte, že ,,my jako hnutí ANO říkáme, že máme svůj vlastní recept na pakt víz a migrace, na migraci jako celek." Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Souček je pryč, vypuklo hledání nástupce. A na scéně Milion chvilek

18:24 Souček je pryč, vypuklo hledání nástupce. A na scéně Milion chvilek

Za dobrou zprávu označila odvolání generálního ředitele České televize Jana Součka nezisková organiz…