Heger se postavil za rektory. A otřel se o Zemana

26.10.2013 10:13 | Zprávy

Většina rektorů vysokých škol se odmítla zúčastnit oslavy státního svátku a předávání nejvyšších českých vyznamenání na Pražském hradě. Jedná se o protest proti jednání prezidenta Miloše Zemana, který nepozval jejich dva kolegy z Jihočeské a Masarykovy univerzity. Na svém facebookovém profilu to ocenil bývalý ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09).

Heger se postavil za rektory. A otřel se o Zemana
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr zdravotnictví Leoš Heger

Heger má upřímnou radost, že se našli lidé, kteří se postavili „sebestřednosti Miloše Zemana“. Ten prý nemá úctu k odlišnému názoru a jeho chování odporuje zdravému rozumu.

„Máte moji plnou podporu, páni rektoři,“ vzkázal Heger.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Svoboda projevu

Když mluvíte o svobodě projevu, uvědomujete si, že to byla vaše vláda, která se ji snažila omezit? Kdo třeba vypínal weby nebo rozjel boj proti dezinformacím, za kterými jste schovávali podle mě úplně vše? A kdo urážel ty, co vyslovili jiný názor a nálepkoval je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jestli dopadnou zle, tak kvůli Fialovi. Vidlák vypíchnul po zátahu na drony zajímavost

20:57 Jestli dopadnou zle, tak kvůli Fialovi. Vidlák vypíchnul po zátahu na drony zajímavost

Zásah Vojenské policie proti spolku Skupina D vyvolal ostrou reakci předsedy hnutí Stačilo! Daniela …