Herec, který si přál smrt Zemana, se vysmál Čechům za kauzu ,,Lidl bez křížů"

06.09.2017 9:00

Herec Jiří Maryško se vyjádřil k aktuální kauze společnosti Lidl, která na některých svých letácích a obalech zboží odstranila kříže z řeckých kostelů.

Herec, který si přál smrt Zemana, se vysmál Čechům za kauzu ,,Lidl bez křížů"
Foto: lidl.cz
Popisek: Akční leták řetězce Lidl. Na produktech jsou vyretušovány kříže na pravoslavných kostelech z řeckého ostrova Santorini
reklama

„Kdoví, jestli ta kauza obalů zboží z Lidlu není jen chytrej marketingovej tah, jak odpoutat pozornost od jejich složení,“ poznamenal úvodem Maryško.

„Ať je to jak chce, na Vysočině jedou marketing na úplně jiný úrovni; tam vyráběj dokonce máslo s holkou v hidžábu, ale maj to chytře posichrovaný českou vlajkou. A za tu se, jak víme, schová dneska všecko: od mlékárensko-proislámský propagandy, přes party pochybnejch domobran, až po Svaz provozovatelů venkovní reklamy...“ zmínil pak k následující fotografii.

Anketa

Máte rádi seriál ,,30 případů majora Zemana"?

90%
10%
hlasovalo: 12196 lidí

„Je dojemný, že se křesťanskýho symbolu zastal národ, kterej každou neděli žhaví sekačky a cirkulárky...“ dodal také Maryško, jenž se nedávno vyjádřil také k úmrtí herce Vladimíra Brabce. „Umřel Zeman. Bohužel major...,“ napsal doslova. Tuto zprávu sdílely ParlamentníListy.cz na sociální síti Facebook. Přišel na to i Maryško, protože mu začaly chodit zprávy „od podivných individuí“.

„Začaly mi chodit zprávy v neznámým jazyce od podivnejch individuí. A pak jsem zjistil, že jeden můj status sdílí dno českýho internetu, Parlamentní listy. Takže už vím, kdo mi píše: lid,“ napsal tehdy herec na sociální síti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroužková jen koukala, jak vytočila Hamáčka: Ta debata mně připomíná 50. léta, protestoval

21:40 Kroužková jen koukala, jak vytočila Hamáčka: Ta debata mně připomíná 50. léta, protestoval

Pondělní den přinesl konec ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD). Resort dočasně povede ministr …