Hňupe sporťáku, nepleť se do politiky. Robert Záruba rýpal do Konvičky a sklidil za to krutý výsměch

25.09.2016 13:04

Publicista a producent Tomáš Měšťan, který na sociální síti vystupuje pod jménem Walter Edward Kurtz, se v nejnovějším příspěvku strefil do sportovního komentátora České televize Roberta Záruby. Ten žije s moderátorkou veřejnoprávní televize Norou Fridrichovou.

Hňupe sporťáku, nepleť se do politiky. Robert Záruba rýpal do Konvičky a sklidil za to krutý výsměch
Foto: Archiv
Popisek: Muslimský uprchlík, ilustrační foto

„Když TV sporťák komentuje politiku, dopadne to vždycky stejně hloupě,“ podotýká Kurtz. A Zárubovi nakládá ještě víc. „Sorry, Záruba, to, že máš za přítelkyni tu ulhanou blbku ze 168 hodin Fridrichovou, je tvoje věc, ale pokud chceš dělat chytrýho a komentovat politické dění, tak si napřed zjisti fakta,“ rýpl si do Záruby i jeho přítelkyně Kurtz.

Záruba totiž na svém facebookovém profilu sdílel fotografii z taxíku v Torontu. K ní připsal následující poznámku. „Nejlepší taxikáři v Torontu. U toho prvního jsme si mysleli, jestli to není převlečenej Konvička. Ale slušnej, přesnej... Takže nebyl,“ glosoval Záruba situaci s poznámkou vůči protiislamistovi Martinu Konvičkovi.

„Ten tvůj taxikář není muslim, ale Ind a pozná to i pětileté dítě,“ podotkl následně Kurtz. Zárubu následně nazval hňupem a vyzval ho, aby šel komentovat kopání do míče a nemontoval se do ostatních věcí.

Záruba přitom nekomentoval politiku poprvé. V březnu letošního roku zmínil vztah k USA, a to při utkání mezi HC Sparta Praha a HC Škoda Plzeň, jejichž fanoušci oslavovali na tribuně. „Nad hlavami tam na počest Nicholase Johnsona vlaje i americká vlajka. V posledních dnech je to v hlavním městě docela zajímavý pohled, protože my tady v Praze máme trošku jinou vlajkovou výzdobu a trošku jsme si odvykli na to, jak vypadají vlajky našich spojenců,“ rýpl si do čínských vlajek, které tehdy v Praze vlály na počest návštěvy čínské hlavy státu Si Ťin-pchinga. Následně ještě dodal, že americké vlajky jsou vlajky našich skutečných spojenců.

Původní příspěvek čtěte ZDE.

Celý příspěvek Waltera Edwarda Kurtze:

"Když TV sporťák komentuje politiku, dopadne to vždycky stejně hloupě"...

Sorry Záruba, to že máš za přítelkyni tu ulhanou blbku ze 168 hodin Fridrichovou, je tvoje věc, ale pokud chceš dělat chytrýho a komentovat politické dění, tak si napřed zjisti fakta, ten tvůj taxikář není muslim, ale ind, a pozná to i 5 leté dítě!

P.S. Hňupe, běž komentovat kopání do míče a do ostatních věcí se nemontuj, bude to tak lepší...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…