Humor s generálskou hvězdičkou: Petr Pavel vzal fotografii Miloše Zemana v člunu a něco k ní připsal

26.11.2018 22:24

Generál Petr Pavel, bývalý nejvýše postavený voják v NATO a náčelník Generálního štábu Armády ČR, v pondělí odpoledne šokoval vtipem o Miloši Zemanovi, jeho člunu a Rusku. Vtip, který během chvíle obletěl sociální sítě, se týkal reakce na napadení ukrajinského námořnictva ze strany Rusů v Černém moři.

Humor s generálskou hvězdičkou: Petr Pavel vzal fotografii Miloše Zemana v člunu a něco k ní připsal
Foto: Daniela Černá
Popisek: Generál Petr Pavel
reklama

Generál Petr Pavel, který patří mezi vytrvalé kritiky prezidenta republiky, na Twitteru napsal: „Poplach v ruské Černomořské flotile! Další bezskrupulózní provokace ukrajinského námořnictva. Tentokrát do Kerčské úžiny míří bojový člun třídy Challenger.“ K textu přiložil fotografii Miloše Zemana v jeho nafukovacím člunu s nápisem Challenger.

Reakce na příspěvek, který obletěl sociální sítě, na sebe nenechala dlouho čekat. Větší část komentářů chválí generála za smysl pro humor, menší část uživatelů ho zase odsuzuje. Ke kritickým komentářům se následně Petr Pavel vyjádřil těmito slovy: „Důstojnost a humor se přece nevylučují. Obrázek je jen vtipnou ilustrací absurdnosti ruské posedlosti ukrajinskou provokací, že i starší muž v nafukovacím člunu v UKR barvách muže být pro RUS hrozbou. Nikoho neuráží. Nebuďme přecitlivělí!“

Petr Pavel již několikrát upozornil, že vazby prezidenta na Rusko mohou být nebezpečné. Podle něj Rusko představuje větší hrozbu než uprchlíci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: sla
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…