„Takhle velká věc se bez pomoci profesionálů dělat nedá. Po několikaměsíční kampani jsem se dostal do bodu, kdy potřebuju vedle sebe mít profesionální komunikační tým zvyklý vést kampaně na celorepublikové úrovni,“ uvedl Horáček.
Ewing Public Relations má podle Jiřího Táborského z Horáčkova volebního týmu řadu zkušeností s tvorbou kampaní v soukromém i veřejném sektoru. Firma na webu mezi svými klienty uvádí Asociaci penzijních společností, dopravní společnost Arriva, firmy Benzina a Unipetrol, Skanska, AVE nebo Baxter. K zákazníkům Ewing PR patří také Lékařský odborový klub, organizátor veřejné dopravy Ropid nebo investiční skupina DRFG.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
Vedení výboru
V čem je rozdíl, jestli někdo prosazuje své názory jako poslanec nebo člen nějakého výboru nebo z pozice místopředsedy nebo předsedy výboru? Mají snad ti, co jsou ve vedení výborů nějakou větší moc? Má jejich rozhodnutí nějakou větší váhu? Nebo proč to tak řešíte a nejen vy?
Další články z rubriky
20:10 Holec o rozkladu ODS. Mohlo by prý dojít dokonce i na Marka Bendu
Odchod jihočeského hejtmana Martina Kuby z ODS a příprava vlastního hnutí vyvolaly rázné reakce např…
- 16:18 Proč Evropa zbrojí? Strach z Ruska není důvod. Expertka píše o strachu a zoufalství
- 13:14 Letenky za 340 000 Kč pro dva poslance vyneseny ven
- 11:37 Proč najednou Američané chtějí mír. Třaskavá česká akce o Ukrajině
- 9:54 Zatímco kavárna vrčí na Kubu, z ODS přilétla další bomba
- 4:44 Všimli jste si: 100 Kč za bramborák? Vánoční nálada zhořkla




