Jak to bylo s hokejem: Z ČT přišlo přiznání. Museli si vybrat. A také vybrali

11.02.2022 18:00 | Ze sítí

Sportovní komentátor Michal Dusík se snaží na svém twitterovém profilu vysvětlit, jak to bylo s dnešními přenosy. Na ČT sport totiž diváci sice mohli sledovat začátek první třetiny hokejového utkání ve skupině mezi Českem a Švýcarskem, následně však měli přepnout na webové vysílání a v televizi sledovat biatlon. Internetové vysílání ovšem nefungovalo. A když se ozval argument, že měli vysílat raději jenom hokej, z ČT zaznělo, že na biatlon se dívá také hodně lidí.

Jak to bylo s hokejem: Z ČT přišlo přiznání. Museli si vybrat. A také vybrali
Foto: Jan Rychetský
Popisek: A našim fandila všechna města i městečka

„Chápu, že výpadky vysílání na webu a dalších platformách jsou k na... zlobení. Chápu i zjitřené emoce a věřte, že nás to štve úplně stejně. Ale prosím, předtím, než začnete nadávat a urážet, zkuste si zjistit fakta o podmínkách sublicence i o správě serverů. Neděláme to z plezíru,“ reagoval Dusík na kritiku, která se ze strany diváků rozjela na sociálních sítích. Třetí třetinu pak již – vzhledem ke skončení biatlonového závodu žen ve sprintu – diváci mohli sledovat opět v televizi. A utkání to bylo napínavé, Češi rozhodli až při nájezdech. V základní hrací době skončilo utkání se Švýcarskem 1:1, rozhodl David Krejčí.

„Faktem zůstává i to, že jde o opakované útoky vedené zjevně pronajmutými farmami, což je dnes bohužel celkem snadné a tuto službu lze objednat i poměrně levně :(. Rukojmími tohoto boje, o jehož cíli mohu jen spekulovat, i když jisté indicie tu jsou, jste pak především vy diváci,“ dodal se smutným smajlíkem Dusík. Od začátku olympijských her v Pekingu se Česká televize s výpadky internetového vysílání potýká opakovaně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Německé návrhy na změny v EU

Unijním státům, které podle nové německé vlády nerespektují „principy právního státu“, mají být prý důsledně pozastavovány finanční prostředky a omezována hlasovací práva. Je to pravda, a co vy na to? A je vůbec možné, aby jeden stát měnil legislativu celé EU, a to i bez toho, aby s tím souhlasily v...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sovětský svaz nebyl osvoboditel, ale okupant.“ Oficiálně z vlády. Foltýn to vypustil mezi Čechy

22:18 „Sovětský svaz nebyl osvoboditel, ale okupant.“ Oficiálně z vlády. Foltýn to vypustil mezi Čechy

Strategická komunikace České republiky se připojila k mezinárodní kampani, která upozorňuje na zneuž…