Jakub Janda o Karlu Gottovi: Pomáhá extremistům. Smutný konec!

12.07.2019 18:44

Velmi zostra se obul do populárního českého zpěváka Karla Gotta lobbista ze spolku Evropské hodnoty Jakub Janda. Mnohonásobný Zlatý slavík a Český slavík sice o víkendu oslaví 80. narozeniny, ale to Jandovi rozhodně na hartusení neubralo.

Jakub Janda o Karlu Gottovi: Pomáhá extremistům. Smutný konec!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, aktivista z lobbistického spolku Evropské hodnoty

Anketa

Vadilo by vám, kdyby Matteo Salvini tajně přijal peníze od Rusů?

4%
91%
hlasovalo: 10813 lidí
„Úspěch v jedné pracovní oblasti vůbec neznamená, že se jinak nebudete chovat jako poblázněně nebezpečně. Karel Gott je sice kulturní legendou, ale když veřejně propaguje ty nejhnusnější konspirační teorie, tak dělá pro české extremisty a ruské destabilizační zájmy více práce než Aeronet a 'Parlamentní' listy dohromady. Je to smutný konec,“ poznamenal lobbista Jakub Janda.

„No já bych slavíka nepodceňoval. Na jeho slova obvykle dojde až za 20 let. ‚Bezhotovostním platebním systémem pomocí mikročipů bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.‘ (KG, magazín Pátek, 2001),“ připomněl v diskusi Lubomír Heger. Připomněl tak několik let starý rozhovor, v němž „božský Kája“ tvrdil, že běh světa řídí vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti.

Původní text ZDE.

„Hele s vládnou nám i Židi, nebo jenom ilumináti? Teď nevím sakra,“ dodal Janda.

„Ano, Gott má šílené názory na úrovni Petra Hájka. Legrační je ovšem, že na to poukazuje někdo, kdo trpí stihomamem opačného druhu a vidí všude zas jen ruské nebo čínské šváby,“ zareagoval europoslanec za ODS Jan Zahradil. „Prohlásil ruský šváb,“ kontroval mu na to Jiří Blažek v diskusi. „A co na to Váš čínský asistent a jeho kámoši z čínské komunistické strany?“ odvětil dále Tomáš Kovařík.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Evropské hodnoty v minulosti pořádaly akce pod záštitou TOP 09, konkrétně poslankyně Heleny Langšádlové. Jednou z nich byla například veřejná debata na téma „Jak porazit kremelskou dezinformační kampaň?“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Skoro jsem umřel. Ale velký lockdown už ne.“ Překvapí vás, kdo tohle řekl

22:10 „Skoro jsem umřel. Ale velký lockdown už ne.“ Překvapí vás, kdo tohle řekl

Lídři Královéhradeckého kraje, sedmi kandidátek na základě průzkumu volebního potenciálu pro ČT, se …