Janko Paroubkovi: Jste nomenklaturní aparátčík a zkrachovalý předseda

24.11.2011 19:24

Zostra se dva dny před ustavujícím sjezdem Paroubkovy nové strany pustil do expremiéra a předsedy ČSSD bývalý šéf ČSNS2005 Karel Janko. V prohlášení, které zaslal ParlamentnímListům.cz, na něm nenechal nit suchou.

Janko Paroubkovi: Jste nomenklaturní aparátčík a zkrachovalý předseda
Foto: Karel Janko
Popisek: Karel Janko, uprostřed, předseda České strany národně socialistické (ČSNS 2005)
reklama
„My, národní socialisté, ať již členové České strany národně sociální, případně členové seskupení kolem právoplatného předsedy ČSNS 2005 odmítáme zneužívání pojmu národní socialista ze strany nomenklaturního aparátčíka a zkrachovalého předsedy české sociální demokracie, který po svém neslavném vítězství a vypuzení z ČSSD začal účelově zneužívat pojmu a názvu národní socialismus," píše ve svém prohlášení Janko.

Jiří Paroubek je podle něho hanbou české politiky a zaslouží si politický důchod.

„Navazujeme na předvolební iniciativy, které vyzývaly Jiřího Paroubka k odchodu z čela ČSSD a přicházíme s výzvou, aby pan Jiří Paroubek definitivně odešel z české politiky a užíval si zdrojů příjmů, ze kterých nakupuje nemovitosti a vozí se auty, o kterých prohlašuje, že mu je někdo půjčuje," tvrdí dále Janko.

Podle expředsedy ČSNS2005 Jiří Paroubek se svou nově vznikající stranou Národní socialisté - levice 21. století nebude mít nikdy šanci přesáhnout pěti procentní hranici pro vstup do Poslanecké sněmovny.

ČSNS2005 podle informací ParlamentníchListů.cz chystá na den ustavujícího sjezdu Paroubkovy partaje, tedy na sobotu, před Obecní dům petiční akci za odchod Jiřího Paroubka z české politiky.

„Cílem je upozornit a získat na naši stranu co nejvíce delegátů prvního sjezdu politické strany Národní socialisté - levice 21. století, která si přivlastňuje historii tradiční národněsociální strany," uzavírá Janko.

Čtěte také:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tomáš A. Nový
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

14:02 Maláčová v problémech. Ještě horší čekají na Hamáčka, a nejen kvůli radovánkám na dovolené. Poprvé se začalo mluvit o pádu vlády

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) má potíže. Na její ministerstvo vtrhla polic…