„Změna názvu je definitivní rozchod s minulostí,“ prohlásil Jansta v Otázkách Václava Moravce. Změna by však neměla být jen navenek. „Přišla změna obsahu formy, tak i názvu,“ dodal s tím, že před změnou názvu dokonce nula od nuly pošla a finanční závazky jsou vyrovnány. Nyní chce organizace například zřizovat olympijská centra. Změna nese i rozlišné chování rady, z kterého podle Jansty plyne i žaloba na Aleše Hušáka.
Moravec namítal, zdali to není alibistické, žalovat jen Hušáka, načež Jansta opáčil: „Měli by být odsouzeni všichni“. Podle Jansty se navíc ukáže obrázek dnešní justice, zdali má akcionář v Česku vůbec nějaká práva. „Tato kauza ukáže, jestli se tady něco změnilo,“ dodal.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: jno