Jaromír Soukup před kamerou umíral. Dredy a trochu vychlastanej hlas Ivana Bartoše

06.04.2019 8:30

Generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup v pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa zase jednou u kanónu stál a pořád ládoval. Obrazně řečeno. „Ty politici nejsou úplně chytrý,“ pravil. A přišel s opravdu drsným humorem. Nepáral se s poslancem Milanem Brázdilem z hnutí ANO, s Ministerstvem obrany ani s Piráty.

Jaromír Soukup před kamerou umíral. Dredy a trochu vychlastanej hlas Ivana Bartoše
Foto: Repro TV Barrandov
Popisek: První novoroční díl Týdne s Jaromírem Soukupem

Anketa

Prospívají Piráti české politice?

hlasovalo: 28141 lidí
Začal chválou, Česká republika je podle něj krásná země. Jenže tím veškerá chvála skončila. Soukup připomněl nápad poslance za hnutí ANO Milana Brázdila, podle něhož by si lidé měli za zavolání sanitky zaplatit tisíc korun a pokud se ukáže, že si záchranku volali oprávněně, tato částka jim bude vrácena.

„Já teda nevím, jestli vy máte úplně jako hobby si volat jako sanitku, já myslím, že to není tak úplně obvyklý hobby, že většina lidí si zavolá sanitku, když jim opravdu něco je. Já jsem si třeba nevolal sanitku, když se nudím. Já si třeba čtu v bankovním účtu nebo koukám na TV Barrandov, tam je ten Soukup a tohle,“ upozornil sám na sebe generální ředitel. Své publikum tím rozesmál.

Pak se vytasil s rekvizitami, na stůl položil malou sanitku a nebohého pacienta.  A sehrál divadelní scénku. Napřed si hrál na řidiče sanitky, který silným hlasem osloví churavého pacienta, „Dobrý den, máme tady hlášeného pacienta s infarktem, to jste vy?“ A pacientovi v Soukupově podání stačí dech jen na to, aby zoufale sípal.