Jaroslav Hutka otiskl něco, co se stydíme popsat

27.09.2018 14:08

Jaroslav Hutka nedá tématu prezidenta Zemana spát. Na svém Facebooku sdílel obrázek, který si Hrad za rámeček asi nedá. Bůhví proč, pod příspěvkem propukla debata o Euru. „Budeme svobodnější a méně závislí na východě a jeho pacholcích,“ myslí si o této měně písničkář. „Meleš hlouposti,“ ozvalo se z komentářů.

Jaroslav Hutka otiskl něco, co se stydíme popsat
Foto: Václav Fiala
Popisek: Jaroslav Hutka.
reklama

„Tohle mě rozesmálo. Halt politika bez spodního prádla, řekl Zeman, když pálil svou rudou standartu,” řekl písničkář Hutka na adresu obrázku ze skupiny Zeman není můj prezident a nikdy nebude!!!

Na heslo „Kunda vítězí“ pak Hutkovi odpovídal Jiří Pekisel. „Ale nezvítězí, o to se postarám. PRAVDOU O DIKTÁTU EURA”. A už to začalo. „Protože změna naší měny je vážný zásah do naší státnosti a měli by o ní rozhodnout všichni lidé v národních referendech o euru. A né nějakej úředník v Bruselu. A proboha, nepište mi, že referendum o euru už v roce 2003 bylo. Ano, bylo přilíplý k referendu ke vstupu do EU!”

Hutka mu na to odpověděl: „Už seš tady Peky zase? Já si přeji euro, protože budeme svobodnější a méně závislí na východě a jeho pacholcích”. A pak doplnil svou nedůvěru k lidem o tuto perlu: „Už mělo a mohlo tu být dávno. A referendum? O něčem, čemu lidé nerozumí a nechají si pak poradit Babišem a Klausem pod heslem zachování státnosti”.