Rozhodnutí výboru bylo velmi těsné, Svobodu doporučil vydat o jediný hlas. „Já tomu docela rozumím. Toto je typický příklad, kdy žaloba má politický charakter. A to asi všem poslancům vadí,“ uvedl Svoboda s tím, že vydání jako takovému se nebrání, protože veškerá obvinění v této kauze chce sám vyvrátit před soudem.
Rozhořčeně poznamenal, že je zažalován na politickou zakázku. „Policie pracuje na základě podání, pravděpodobně anonymního. Přijde mi žertovné, že státní zástupkyně Machová řekne, že si to s námi vyřídí,“ kritizoval postup orgánů činných v trestním řízení.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nem