Jen manipulátoři se to snaží zastřít! Petr Štěpánek se nemilosrdně pustil do aktivisty Cempera

01.09.2018 14:40

Hudebník a spisovatel Petr Štěpánek, zakládající člen Alternativy pro Česko i ODS, se pustil do aktivisty Jana Cempera, zakladatele serveru Manipulátoři.cz. Štěpánek tvrdí, že Cemper údajně bojuje proti manipulacím s veřejností, jenže ve skutečnosti jí sám manipuluje. Nahlédněte.

Jen manipulátoři se to snaží zastřít! Petr Štěpánek se nemilosrdně pustil do aktivisty Cempera
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Štěpánek

Před pár dny jsme si připomínali 50. výročí počátku sovětské okupace Československa. Někdejší člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání připomněl, že k nám v noci z 20. na 21 srpna 1968 přijela nejen vojska sovětská, ale také armády Polska či východního Německa. Převálcovalo nás celkem pět spřátelených armád. Štěpánek proto k výročí napsal, že když už chce někdo demonstrovat před ruskou ambasádou, protože Ruská federace je nástupnickým státem SSSR, mělo by se demonstrovat i před ambasádou německou.

Jan Cemper poté o Štěpánkovi napsal, že neříká pravdu, protože Německo nás neokupovalo. A Štěpánek vrátil úder.

„Ponechme stranou, že tehdejší východoněmecký stranický šéf Walter Ulbricht byl jedním z hlavních iniciátorů vpádu vojsk zemí Varšavské smlouvy do Československa, ponechme stranou, že od prvopočátku se vždy ve všech oficiálních prohlášeních hovoří o vstupu armád pěti zemí, konkrétně SSSR, PLR, MLR, BLR a NDR, ponechme stranou i tvrzení očitých svědků, že právě několik německých tanků vtrhlo v noci 20. srpna 1968 na území Československa jako první, ba dokonce předčasně,“ napsal Štěpánek.

Každému normálně uvažujícímu člověku je tedy jasné, že východní Německo bylo součástí okupačních sil. Jen manipulátoři se to snaží zastřít. „Zajímavé! A legrační,“ uzavřel Štěpánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Oni kradli! Kde je Bartoš?“ Babiš na Primě vytáhl peníze. Padla sprostá slova

22:35 „Oni kradli! Kde je Bartoš?“ Babiš na Primě vytáhl peníze. Padla sprostá slova

Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (SPOLU), Vojtěch Filip (KSČM), Jan Hamáček (ČSSD), Zuzana Majerová Za…