Jihomoravský hejtman Hašek po volbách: Je to Waterloo ODS, Nečas by měl odstoupit

14. 10. 2012 7:30

ODS si prý prožila v jihomoravském kraji své devítiprocentní Waterloo, z něhož by měla vyvodit důsledky i v celorepublikové politice. Jihomoravský hejtman Michal Hašek z ČSSD prohlásil, že lidé jasně řekli, že už vládním stranám a Nečasovu kabinetu nevěří.

Jihomoravský hejtman Hašek po volbách: Je to Waterloo ODS, Nečas by měl odstoupit
Foto: Michal Hašek
Popisek: Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek

Jihomoravský hejtman a první místopředseda ČSSD Michal Hašek ocenil výsledky krajských voleb na jižní Moravě. Zejména jej potěšilo pouhých devět procent pro ODS, které prý pro největší pravicovou stranu znamenají Waterloo. Lidé prý dali jasně najevo, že si nepřejí, aby na jižní Moravě vládla pravice.

Pravice podle něj neuspěla v celé zemi a měla by z toho vyvodit zodpovědnost. „Domnívám se, že výsledek voleb v celé republice jasně ukázal, že občané už nevěří vládním stranám a kabinetu Petra Nečase. Vláda ztratila důvěru a premiér Petr Nečas by proto měl neprodleně podat demisi,“ vzkázal jihomoravský hejtman prostřednictvím serveru Prvnizpravy.cz.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ten pán s tím koňským ohonem si půjčuje lži ze slovníku Kremlu! Ladislav Jakl vytočil experta Lukeše z Bostonu k nepříčetnosti

10:24 Ten pán s tím koňským ohonem si půjčuje lži ze slovníku Kremlu! Ladislav Jakl vytočil experta Lukeše z Bostonu k nepříčetnosti

Ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize se utkali bývalý ředitel politického odboru Ka…