Jiří Kudláček členem předsednictva ODA

06.08.2020 18:45 | Zprávy

Dlouholetý starosta Hranic a kandidát na senátora za Přerovsko Jiří Kudláček se dnes stal členem předsednictva ODA. Za odstoupivší Zdenu Kapičkovou byl podle stanov strany kooptován a ujal se výkonu funkce v šestičlenném předsednictvu ODA.

Jiří Kudláček členem předsednictva ODA
Foto: Archiv starosty
Popisek: Jiří Kudláček, starosta města Hranice

„Těší nás, že novou posilou je místopředseda krajské organizace ODA v Olomouckém kraji, který tak posílí zastoupení Moravy v předsednictvu ODA,“ řekl pro ParlamentníListy.cz Zdeněk Somr, první místopředseda strany.

Jiří Kudláček se bude v podzimních volbách ucházet o senátorské křeslo v obvodu 63 - Přerov. Lidé ho mohou znát jako dlouholetého starostu Hranic, v jejichž vedení je už od roku 2015. Jako člen horní komory by nadále chtěl rozvíjet přerovský region.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Svoboda projevu

Když mluvíte o svobodě projevu, uvědomujete si, že to byla vaše vláda, která se ji snažila omezit? Kdo třeba vypínal weby nebo rozjel boj proti dezinformacím, za kterými jste schovávali podle mě úplně vše? A kdo urážel ty, co vyslovili jiný názor a nálepkoval je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková

4:46 Duch Šabatové i stovky odčerpaných milionů. Křečka chce vystřídat Šimáčková Laurenčíková

Z Úřadu vlády se Klára Šimáčková Laurenčíková chystá odejít, do veřejného prostoru se ale chce vráti…