Jiří Ovčáček bude mít vlastní pořad na TV Barrandov. Bude to sranda, vzkazuje

05.08.2019 13:44

VÍME PRVNÍ Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček bude mít víc práce. Nepůjde však o činnost na Hradě, Zemanův mluvčí bude moderovat vlastní televizní pořad na stanici Barrandov, kterou vlastní Jaromír Soukup. Zjistily to ParlamentníListy.cz.

Jiří Ovčáček bude mít vlastní pořad na TV Barrandov. Bude to sranda, vzkazuje
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Jiří Ovčáček, mluvčí prezidenta republiky

Dosud jste mohli Jiřího Ovčáčka vídat na televizních obrazovkách v roli tiskového mluvčího prezidenta republiky, když komentuje nejrůznější stanoviska hlavy státu nebo reaguje na aktuální politické dění.

Nejpozději od podzimních měsíců se divákům mluvčí Miloše Zemana představí z druhé strany, v roli moderátora, který bude zpovídat vybrané hosty.

Anketa

Je Putinovo Rusko ,,Říše zla"?

10%
90%
hlasovalo: 12423 lidí

Půjde o talk show, která pravděpodobně ponese Ovčáčkovo jméno. Prezidentský mluvčí si bude sám vybírat hosty, s nimiž si v neformální atmosféře bude povídat. TV Barrandov tento pořad divákům nabídne dle předpokladu s týdenní frekvencí.

Informace ParlamentníchListů.cz o probíhajících intenzivních přípravách na výrobu pořadu potvrdil výkonný ředitel Soukupova mediálního domu Dan Köppl s tím, že první díl se vysílat bude během podzimu, možná už koncem srpna.

Samotný Ovčáček působí z chystaného projektu nadšeně. „Je to skvělý nápad a pro mne obrovská výzva, a hlavně náročná zkouška. Chci nabídnout divákům pořad s úsměvem, laskavý, odlehčený a bez smrtelně vážné politiky. A především, bude to pořad o zajímavých hostech, nikoliv o Ovčáčkovi,“ sdělil mluvčí redakci PL.

Jména prvních hostů zatím mluvčí odmítl prozradit. Na dotaz, zda si do své talk show pozve i prezidenta Zemana, Ovčáček reagoval: „Možná přijde i pan prezident. Nechme se překvapit!“

ParlamentníListy.cz též zajímalo, zda nebude moderátorská role narušovat dosavadní Ovčáčkovu práci na Hradě pro prezidenta, kterému je k dispozici prakticky nepřetržitě. Žádná omezení však mluvčí nevidí. 

„Pořad se bude předtáčet dle mých časových možností,“ uvádí. Kladné stanovisko k „televizní kariéře“ dal svému mluvčímu i jeho šéf, prezident Miloš Zeman. „Pan prezident s mou účastí v pořadu souhlasí,“ konstatoval Jiří Ovčáček pro PL.

Bývalý novinář Jiří Ovčáček dosud v roli televizního moderátora nikde nepůsobil, půjde tak o jeho premiéru. Na TV Barrandov nicméně už delší čas hostuje coby respondent a komentátor v jednom z pořadů vlastníka této stanice Jaromíra Soukupa.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…