Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS

23. 2. 2013 14:48

Senátor ODS Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz ParlamentníchListů.cz ohledně stavu své strany. Podle volebních průzkumů je totiž největší vládní strana v opravdu špatné kondici, Vystrčil však věří, že se ještě situaci podaří změnit.

Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS
Foto: ods.cz
Popisek: Senátor Miloš Vystrčil

Výměnu vedení strany Vystrčil zatím odmítá. „Máme 3 měsíce od volebního kongresu a považuji za férové, aby ještě grémium v čele s předsedou dostalo šanci ukázat, zda je schopné postupně navracet důvěryhodnost ODS, a tím získávat nazpět voliče. Počkejme tedy ještě několik měsíců,“ uvedl senátor.

Preference ODS klesají podle Vystrčila hlavně kvůli neschopnosti dělat jasnou politiku. „Chvíli jsme nekompromisně tržní a pravicoví a následně ustupujeme a levicově regulujeme a zvyšujeme daně. Jsme nečitelní a naši voliči nám přestávají rozumět. Myslím, že nám v poslední době nepřímo uškodilo i počínání pana prezidenta Václava Klause a neúspěch v prezidentských volbách,“ zhodnotil Vystrčil.

Senátor ale neztrácí optimismus. „Jsem přesvědčen, že se nakonec dokážeme zvednout. Pořád máme zejména na komunální a krajské úrovni dostatek kvalitních lidí, kteří ODS nenechají padnout,“ napsal Vystrčil.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zničíme ČT! Vrátí lidem stamiliony, udeřil Jaromír Soukup. Asi to myslí vážně

7:04 Zničíme ČT! Vrátí lidem stamiliony, udeřil Jaromír Soukup. Asi to myslí vážně

Jaromír Soukup rozjíždí novou iniciativu v oblasti mediálního práva. Chce si posvítit na Českou tele…