Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS

23.02.2013 14:48

Senátor ODS Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz ParlamentníchListů.cz ohledně stavu své strany. Podle volebních průzkumů je totiž největší vládní strana v opravdu špatné kondici, Vystrčil však věří, že se ještě situaci podaří změnit.

Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS
Foto: ods.cz
Popisek: Senátor Miloš Vystrčil

Výměnu vedení strany Vystrčil zatím odmítá. „Máme 3 měsíce od volebního kongresu a považuji za férové, aby ještě grémium v čele s předsedou dostalo šanci ukázat, zda je schopné postupně navracet důvěryhodnost ODS, a tím získávat nazpět voliče. Počkejme tedy ještě několik měsíců,“ uvedl senátor.

Miloš Vystrčil

  • ODS
  • PROFIL NENÍ POUŽÍVÁN.Případné dotazy na kontakty v Detailech
  • předseda Senátu

Preference ODS klesají podle Vystrčila hlavně kvůli neschopnosti dělat jasnou politiku. „Chvíli jsme nekompromisně tržní a pravicoví a následně ustupujeme a levicově regulujeme a zvyšujeme daně. Jsme nečitelní a naši voliči nám přestávají rozumět. Myslím, že nám v poslední době nepřímo uškodilo i počínání pana prezidenta Václava Klause a neúspěch v prezidentských volbách,“ zhodnotil Vystrčil.

Senátor ale neztrácí optimismus. „Jsem přesvědčen, že se nakonec dokážeme zvednout. Pořád máme zejména na komunální a krajské úrovni dostatek kvalitních lidí, kteří ODS nenechají padnout,“ napsal Vystrčil.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

reklama

autor: joh

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

odvody

Když si začínající podnikatel odloží platby pojištění, ale v podnikání se mu nedaří, tak je stejně bude muset uhradit, nebo ne? A kde je pak nějaká pomoc? Protože ony i minimální zálohy budou díky vaší vládě dost vysoké. Uvědomujete si to? Proč jste vlastně na navýšení přistoupili, hlavně teď když ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

22:31 Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

My fakt pošleme naše syny do války? Někomu přeskočilo, ne? Lídr opozičního parlamentního hnutí ANO A…