Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS

23.02.2013 14:48

Senátor ODS Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz ParlamentníchListů.cz ohledně stavu své strany. Podle volebních průzkumů je totiž největší vládní strana v opravdu špatné kondici, Vystrčil však věří, že se ještě situaci podaří změnit.

Jsme nečitelní a voliči nám nerozumí, přiznává senátor ODS
Foto: ods.cz
Popisek: Senátor Miloš Vystrčil

Výměnu vedení strany Vystrčil zatím odmítá. „Máme 3 měsíce od volebního kongresu a považuji za férové, aby ještě grémium v čele s předsedou dostalo šanci ukázat, zda je schopné postupně navracet důvěryhodnost ODS, a tím získávat nazpět voliče. Počkejme tedy ještě několik měsíců,“ uvedl senátor.

Miloš Vystrčil

  • ODS
  • PROFIL NENÍ POUŽÍVÁN.Případné dotazy na kontakty v Detailech
  • předseda Senátu

Preference ODS klesají podle Vystrčila hlavně kvůli neschopnosti dělat jasnou politiku. „Chvíli jsme nekompromisně tržní a pravicoví a následně ustupujeme a levicově regulujeme a zvyšujeme daně. Jsme nečitelní a naši voliči nám přestávají rozumět. Myslím, že nám v poslední době nepřímo uškodilo i počínání pana prezidenta Václava Klause a neúspěch v prezidentských volbách,“ zhodnotil Vystrčil.

Senátor ale neztrácí optimismus. „Jsem přesvědčen, že se nakonec dokážeme zvednout. Pořád máme zejména na komunální a krajské úrovni dostatek kvalitních lidí, kteří ODS nenechají padnout,“ napsal Vystrčil.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

reklama

autor: joh

změny ve smlouvách

Dobrý den, nechápu, jak piráti mohou podpořit pro nás tak nevýhodné změny zakládajících smluv EU. Nebo myslíte, že jsou pro nás výhodné? A kdyby byly změny schváleny, neměli bysme jako občané mít pak možnost rozhodnout, zda chceme v EU nadále zůstávat? Myslíte, že změny projdou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dementní Pepíček na nákupech. Nutella objevil Ameriku. Za rok si třeba všimne, že vykulenci nějak kradou...

5:20 Dementní Pepíček na nákupech. Nutella objevil Ameriku. Za rok si třeba všimne, že vykulenci nějak kradou...

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kam se na něho my komedianti hrabem,“ komentuje „německý“ nákup pr…