K Evropskému soudu míří první stížnost na Klausovu amnestii

20.03.2014 15:27 | Zprávy
autor: jno

K Evropskému soudu pro lidská práva míří vůbec první stížnost na amnestii Václava Klause. Napadá druhý článek pojednávající zastavení kauzy společnosti Private Investors, která zkrachovala. S informací přišla Česká televize.

K Evropskému soudu míří první stížnost na Klausovu amnestii
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Podle dřívějších informací v kauze společnosti Private Investors trojice bývalých představitelů údajně zpronevěřila skoro 800 milionů korun. Poškozených věřitelů jsou skoro dva tisíce. Třem mužům hrozilo v případě pravomocného odsouzení pět až deset let vězení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Prezident

Co si myslíte o přímé volbě prezidenta? Tvrdíte, že je prezident je reprezentativní funkce, chcete mu odebírat pravomoci, ale přitom přímo volený prezident má podle mě velmi silný mandát od občanů. To pro vás nic neznamená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

13:12 Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

Spoelčná tisková konference ministryně financí a ministra spravedlnosti představila novinky ve vyšet…