Kabelky a šperky Nagyovou-Nečasovou možná do basy nedostanou, píší noviny

09.04.2015 8:22 | Zprávy
autor: ste

Podle Lidových novin skončí kauza s Janou Nečasovou, bývalou Nagyovou s velkou pravděpodobností jen podmínkou, nebo dokonce i propuštěním. Vyšetřovatelé se prý tak alespoň nakonec snaží bývalé šéfce kabinetu ex-premiéra Petra Nečase dokázat nezdanění luxusních kabelek, náhrdelníků a značkového oblečení, kdy prý připravila stát o více než 700 tisíc korun.

Kabelky a šperky Nagyovou-Nečasovou možná do basy nedostanou, píší noviny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Nagyová

Dle LN to však bude velmi obtížné, jelikož prý za krácení daní se obžalovaní u soudu dočkají ve většině případů jen podmíněného trestu, či dokonce osvobození. Daně za výše zmíněné luxusní zboží neměla Jana Nečasová odvádět v letech 2012 až 2013. Celá kauza tak zapříčinila rezignaci Petra Nečase na post premiéra a vypsání předčasných parlamentních voleb.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan Hoffman: S politickými neziskovkami nakládat jako s každou jinou mafií

10:10 Ivan Hoffman: S politickými neziskovkami nakládat jako s každou jinou mafií

POHLED IVANA HOFFMANA Debata o jednom uniklém návrhu zákona podle Ivana Hoffmana ukázala, že dnešní …