Kalousek schvaluje korupčníky v roli asistentů

11.07.2010 6:58 | Zprávy
autor: par

Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek nemá problém s tím, že se potenciálně zkorumpovaní politici vrací jako asistenti poslanců jeho strany.

Kalousek schvaluje korupčníky v roli asistentů

"Je to věcí těch poslanců. Jedna věc je předchozí pochybení, druhá věc je důvěra, kterou k nim poslanci mají na základě toho, že je znají celý život. Nemyslím si, že by měl někdo za chybu trpět celý život. Nevidím v tom nic, co by mi mělo vadit," řekl Kalousek pro MF Dnes.

Ladislav Šustr a Luděk Kudláček, kteří slíbili reportérům, že se zasadí o změnu loterijního zákona za úplatu jednoho milionu, museli po zveřejnění kauzy rezignovat na své funkce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A co se stane s těmi lidmi? Stanislav Křeček má otázku

21:50 A co se stane s těmi lidmi? Stanislav Křeček má otázku

Veřejný ochránce práv Stanislav Křeček si všiml dokumentu ČT o bydlení Drahá chudoba. A má hned něko…