Kalousek v noci sepsal básničku. Obsahuje sprosté slovo

15.03.2016 12:25 | Zprávy
autor: vef

Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek sepsal v noci na svém twitterovém profilu básničku. Týká se šéfredaktora Lidových novin Istvána Léka, šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla, šéfkomentátora Lidových novin Petra Kamberského a poslance za hnutí ANO, bývalého redaktora Martina Komárka.

Kalousek v noci sepsal básničku. Obsahuje sprosté slovo
Foto: repro TV Prima, tan
Popisek: Miroslav Kalousek v Partii na Primě

„Kamberský, Plesl, Léko a Komárek bývali v novinách značky. Za přízeň Andreje, v podstatě za párek, píšou teď už jenom s..čky,“ napsal bez servítek Kalousek. Lidové noviny i MF Dnes totiž patří, stejně jako hnutí ANO, Andreji Babišovi. Zároveň také poznamenal následující slova k čestnému předsedovi strany Karlu Schwarzenbergovi. 

„Karel je outsider. On a jeho předci za 600 let získali ani ne desetinu toho, co Babiš za dvě dekády,“ řekl ironicky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

20:45 Svodobná média? Nejsou. Ukrajinci se bojí vyjádřit. Politolog odhalil o Ukrajině

Ukrajina jako vazalský stát NATO. Politolog z univerzity v kanadské Ottawě Ivan Kačanovský v novém r…