Agentura Reuters přišla s informací, že podle Ruska nastal čas na dosažení mezinárodní dohody o boji s terorismem a ukončení již pět let trvající občanské války v Sýrii.
Putin by podle Bloombergu upřednostnil společnou vojenskou akci, jelikož je však „frustrován americkým mlčením“, je ochoten jednat i bez nich.
Zvýšená ruská aktivita v Sýrii dělá vrásky na čele především sousednímu Turecku. Ze satelitních snímků je totiž zřejmé, že v současnosti vznikají dvě ruské vojenské základny, na kterých jsou tanky T-90 a ruské stíhačky Suchoj.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: spa