Kauza dne: Hana Lipovská v jednom autě s Ovčáčkem. Omluvila se, ale...

17.06.2020 10:14 | Zprávy
autor: vef

Nová radní ČT Hana Lipovská byla včera přistižena, jak z Pražského hradu odjíždí v hradním superbu spolu s mluvčím prezidenta republiky Jiřím Ovčáčkem. Na svém facebookovém profilu se omluvila. O celé věci píše server Pavla Šafra Forum24.cz.

Kauza dne: Hana Lipovská v jednom autě s Ovčáčkem. Omluvila se, ale...
Foto: Repro XTV
Popisek: Ekonomka a analytička Hana Lipovská

Fotografie, jak radní ČT Hana Lipovská, kterou na její post nominoval Dominik Duka, nasedá do hradního superbu s mluvčím prezidenta Jiřího Ovčáčka, se objevila na Twitteru. Již dříve byla Lipovská přistižena s Ovčáčkem ráno u jeho domu, server Forum24.cz si také všímá toho, že na jednání rady ji vozí někdejší komunistická kandidátka na prezidentku Jana Bobošíková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

David Smoljak byl položen dotaz

Co by teda měla ČR a EU udělat?

Jak zajistit spravedlivý mír a jak Ukrajině garantovat bezpečnost? Mluví o tom dost politiků, ale já upřímně nevím, co má být tou garancí? Spravedlivý mír chápu, jen se tedy obávám, že k němu asi nedojde. USA chce kapitulaci Ukrajiny a EU proto spravedlivý (ani jiný) mír nedělá nic.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen

12:15 „Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen

Novináři deníku Ukrajinská pravda vypátrali Timura Mindiče. V Izraeli. Blízký spolupracovník prezide…