Každý někdy obracel groš, ale tady ho obrací tři čtvrtě národa, napsala Samková

8. 8. 2012 13:57

Advokátka a kandidátka na prezidentku Klára Samková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k tvrzení předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, že v mládí obracel každý groš a nechce se ukazovat v ghettech, kam nebyl pozván. Samková připustila, že obracení groše patří k mládí. Rýpla si ovšem, že zcela jiná věc je spolubudovat systém, ve kterém obrací groš tři čtvrtiny národa.

Každý někdy obracel groš, ale tady ho obrací tři čtvrtě národa, napsala Samková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

Schwarzenberga také nařkla že, si v roce 2008 nechal u auditorské firmy Kroll vypracovat zprávu o korupci Jiřího Čunka. Z té vyplynulo, že ke korupci nedošlo.

„Myslím, že každý z nás zažil v mládí období, kdy musel obracet každý groš... I já, když jsem přišla do Prahy, jsem měla 5,- Kčs na den, a to bylo i v roce 1983 opravdu hodně málo peněz... Obracení každého groše většinou k mládí patří,“ napsala Samková.

Zadávat firmě Kroll vypracovávání zpráv o tom, že korupce neexistuje

Předseda TOP 09 a kandidát na prezidenta Karel Schwarzenberg v rozhovoru pro deník Právo prozradil, že v mládí musel obracet každý groš. Ohradil se tak proti nařčení advokátky Samkové, že nemůže oslovit určité typy lidí, protože nezažil obyčejný život. Dodal, že se nechce ukazovat v ghettech a lézt lidem do baráku, když tam nebyl pozván.

„Něco jiného je podílet se na budování systému, kde na jedné straně obrací 3/4 národa každý groš a na druhé straně se zadává "auditorské firmě" Kroll vypracovávání zpráv o tom, jak korupce zaručeně neexistuje...“ uzavřela Samková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

16:48 Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

„Já s tímhle končím, ve straně plné kreténů, kteří mají větší slovo, než normální lidi, pracovat neb…