Když stát neví, co dělat, začne buzerovat lidi, stěžuje si Ondřej Neff

13. 8. 2016 9:37

Milý rozumprdný blbe! Těmito ostrými slovy zahájil publicista Ondřej Neff otevřený dopis muži, který pronesl na Pražský hrad přibližně dvaceticentimetrový nůž. Snažil se tak ukázat, jak nedostatečná jsou bezpečnostní opatření v sídle českých králů a prezidentů. Neff má však jasno v tom, kdo je tady za „blbce“. Policisté to nejsou.

Když stát neví, co dělat, začne buzerovat lidi, stěžuje si Ondřej Neff
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ondřej Neff

Vzhledem k tomu, co se dnes ve světě děje, je podle publicisty Ondřeje Neffa logické, že se zpřísňují různá bezpečnostní opatření. Je to nepříjemné, je to svého druhu buzerace, ale vzhledem k tomu, co se stalo např. v německém Ansbachu, kde se uprchlík pokusil proniknout na hudební festival s výbušninou v batohu, lze tuto buzeraci pochopit. Žijeme ve světě, který se v tomto směru změnil k horšímu.  

„Na tom Hradě, kde se to čerstvě zavedlo, se policisté, milý blbe, zachovali jako normální rozumní lidé, když tě neprošacovali až do morku kostí i s tvým podělaným batohem a nevytáhli ti z batohu tvoji podělanou kudlu. Zavařil jsi jim průser. Příště to bude jiné a fronty budou delší. Kvůli tvé rozumprdné iniciativě budou ještě bedlivější a každé chromé bábě budou rentgenovat berle,“ vzkazuje Neff horlivému občanovi na serveru Neviditelný pes.

Celý komentář najdete zde

Ačkoli se publicistovi příliš nelíbí počínání státu, který prý začne buzerovat své vlastní občany vždy, když si neví rady s nějakým problémem, rozhodně návštěvníka Hradu nevnímá jako hrdinu. Myslí si zkrátka, že muž s nožem je blbec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

17:25 Šokující příběhy z uranových dolů na Jáchymovsku. Tajná dohoda se SSSR z roku 1945. Hrozil mezinárodní skandál. Historik ohromil publikum

REPORTÁŽ Před třiceti lety zanikla StB a stále je co objevovat, zejména hrůzy. „Už za svou touhu po …