Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí

01.11.2012 15:56 | Zprávy

Prezident Václav Klaus dnes novinářům představil další knihu, která shrnuje jeho poznámky ze zahraničních cest. Texty, které v minulých třech letech publikoval v deníku Právo a na serveru Novinky.cz, nyní vycházejí v knize Zápisky z nových cest. Prezident tak navázal na svou předchozí cestopisnou knihu Zápisky z cest.

Klaus dnes pokřtil svou novou knihu z cest. Prý je lepší než ta předchozí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

"Myšlenka psaní těchto zápisků vznikla tím, že jsme byli někde na státní návštěvě a v žádném z českých médií se o tom nepsalo, tak z toho vznikla myšlenka, že si to asi musím napsat sám, pár řádek," řekl Klaus při dnešním křtu své knihy v Míčovně Pražského hradu.

Klausův cestovní deník zachycuje postřehy prezidenta z jeho četných oficiálních i konferenčních cest. Čtenáři v něm najdou výčet Klausových aktivit v zahraničí, popisy exotických míst, která ho zaujala či komentáře k politickým jednáním. "Je to skutečně psané 'live', v realitě," řekl dnes Klaus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nem, čtk

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš nemusí být jmenován. Ale Pavel nechce přepsat výsledky voleb, uklidňuje Šídlo

11:10 Babiš nemusí být jmenován. Ale Pavel nechce přepsat výsledky voleb, uklidňuje Šídlo

Proč prezident Petr Pavel otálí se jmenováním Andreje Babiše předsedou vlády a požaduje, aby předem …