Klaus k Ukrajině: První barevná revoluce byla ta bolševická. Rudá

17.02.2015 21:50

Exprezident Václav Klaus vyslovil v pondělí na setkání Akce D.O.S.T. souhlas s tím, že první barevnou revolucí byla ta bolševická – byla rudá.

Klaus k Ukrajině: První barevná revoluce byla ta bolševická. Rudá
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Václav Klaus

„Minimálně kvůli jedné věci, bylo jich daleko víc, stálo za to sem dneska přijít. My, kteří bojujeme s barevnými revolucemi, když jsem slyšel, že první barevná revoluce byla v roce 1917, tak to je pro mě přínos dnešního dne,“ řekl Klaus.

Barevná rudá revoluce

Velvyslanec Světového kongresu rodin při OSN Alexej Komov z Ruska na setkání totiž řekl, že první barevnou revolucí byla ta bolševická v Rusku: rudá. A byla podporována ze Západu bankéři Wall Streetu (odtud dostával podporu Lev Davidovič Trockij) a německou vládou. To dle něho dokládá kniha profesora Antonyho Suttona Wall Street and the Bolshevik Revolution.

Barevné revoluce inspirované a podněcované ze zahraničí dle Komova pomáhají zbavovat se nepohodlných režimů. Bolševická revoluce dle něho byla mezinárodní projekt, mnoho revolucionářů ani neumělo rusky. Klíčovou pro revoluci byla pomoc lotyšských střelců.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Lukáš Petřík

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

16:48 Pirátka Krausová napsala nevídaný mail o své kolegyni, který se neměl dostat mezi lidi: „Ať si políbí p*del, zas*aná pí*a…“

„Já s tímhle končím, ve straně plné kreténů, kteří mají větší slovo, než normální lidi, pracovat neb…