Klaus k Ukrajině: První barevná revoluce byla ta bolševická. Rudá

17.02.2015 21:50 | Zprávy

Exprezident Václav Klaus vyslovil v pondělí na setkání Akce D.O.S.T. souhlas s tím, že první barevnou revolucí byla ta bolševická – byla rudá.

Klaus k Ukrajině: První barevná revoluce byla ta bolševická. Rudá
Foto: Lukáš Petřík
Popisek: Václav Klaus

„Minimálně kvůli jedné věci, bylo jich daleko víc, stálo za to sem dneska přijít. My, kteří bojujeme s barevnými revolucemi, když jsem slyšel, že první barevná revoluce byla v roce 1917, tak to je pro mě přínos dnešního dne,“ řekl Klaus.

Barevná rudá revoluce

Velvyslanec Světového kongresu rodin při OSN Alexej Komov z Ruska na setkání totiž řekl, že první barevnou revolucí byla ta bolševická v Rusku: rudá. A byla podporována ze Západu bankéři Wall Streetu (odtud dostával podporu Lev Davidovič Trockij) a německou vládou. To dle něho dokládá kniha profesora Antonyho Suttona Wall Street and the Bolshevik Revolution.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Lukáš Petřík

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Co čeká nás?“ Vidlák vidí vlnu nenávisti. Vraždě Kirka se smějí i Češi

16:39 „Co čeká nás?“ Vidlák vidí vlnu nenávisti. Vraždě Kirka se smějí i Češi

Atentát na amerického konzervativního aktivistu Charlieho Kirka otřásl celý světem. Množí se ale pří…