Kmotře Kmento, jste žoldákem ODS? ptali se diváci novináře

08.04.2011 21:21 | Zprávy

Investigativní novinář Jaroslav Kmenta v Hydeparku vysvětloval vývoj kauzy kolem Víta Bárty. Odmítl tvrzení diváků, že by byl v žoldu kmotrů z ODS. Prohlásil, že se mu spolu s dalšími novináři podařilo odhalit lež politika, který lidem slíbil zavést protikorupční strategii.

Kmotře Kmento, jste žoldákem ODS? ptali se diváci novináře

Kmenta odmítl odtajnit svůj zdroj ohledně informací na Víta Bártu. Situace ve Věcech veřejných je podle něj neúnosná a řada informací pochází z lidí blízkých straně. Nevyjádřil se ani k tvrzení, že by informace o Bártovi mohly být ukradeny z archivů ABL.

Důkazy prý novináři Mladé fronty Dnes sesbírali postupně od kauzy sledování politiků na Praze 5, o čemž se psalo před rokem.

„Jako jedni z mála jsme vždy ukazovali na neřesti stran, které se ucházely o vládnutí v ČR. Věcmi veřejnými se intenzivně zabýváme od loňského ledna," řekl Kmenta.

Kmotře Kmento, jste žoldákem ODS?

„Kmotře Kmento, nejste v žoldu kmotrů z ODS?" ptal se jeden divák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Pár dotazů

Není vám trapné teď kritizovat politiku ANO, tedy hnutí s kterým jste ještě nedávno vládli? A opravdu si myslíte, že důchodový systém je nyní a hlavně do budoucna stabilizovaný, a že mzdy rostou dostatečně s ohledem na zvyšující se životní náklady a zvyšování cen?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pozor na Německo! Krize vedou k válce. Temné varování

21:38 Pozor na Německo! Krize vedou k válce. Temné varování

POHLED IVANA HOFFMANA Zklamání z výsledků našich voleb, které se objevuje v Německu, by nám podle Iv…