Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Exmanželka bývalého ministra obchodu a průmyslu Martina Kocourková požadovala po soudu, aby dostala polovinu z 16 milionů, které Kocourek „odklonil“ při rozvodovém řízení. V předběžném opatření navíc navrhovala, aby bylo bývalému manželovi zakázáno disponovat s majetkem. S požadavkem u soudu neuspěla.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „Nechávají se unést k osobním útokům a nenávistné zuřivosti bez ohledu na to,…